شاخه‌ها

از آنجائیکه حفظ رضایت‌مندی مشتریان در اولویت فعالیت‌های پرایسی است، این فروشگاه امکان بازگرداندن و تعویض کالای خریداری شده توسط مشتریان را با توجه به شرایط عمومی ارجاع کالا فراهم نموده است.

اگر پیش از آنکه محصول به دست شما برسد از خرید خود منصرف شده‌اید در اسرع وقت با فروشگاه تماس بگیرید تا از ارسال کالا جلوگیری شود.

تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالای مورد نظر در انبار است.

در صورتی که سفارش ارسال شده مخدوش، شکسته یا در حالت استاندارد نباشد تمام مسئولیت‌ها به عهده پرایسی می‌باشد و  تمامی هزینه‌های عودت کالا را به عهده می‌گیرد.

چک کردن مرسوله

در زمان تحویل لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش و محتویات داخل بسته با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش، مرسوله چک شود.

شرایط بازگشت کالا :

در برخی از کالا ها مانند کرمپودرها و لاک‌های آرایشی که انتخاب رنگ با احتمال خطای بصری مواجه است. امکان برگشت محصول با رعایت کامل قوانین بهداشتی از جمله باز نشدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش نشدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول  وجود دارد. این امکان فقط به مدت 7 روز برای مشتری وجود دارد. و هزینه مرجوع نمودن اجناس به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط عودت وجه

در شرایطی که کالا یا بسته پستی، دچار خرابی پس دادگی آمبولانژ و بیرون ریختن محتویات محصول و خرابی‌های فیزیکی دیگر باشد و یا تاریخ مصرف محصول ارسالی زیر 1 ماه باشد پرایسی موظف به عودت وجه مشتری است .

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود. 

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

درصورت انصراف مشتری از خرید، مبلغ پرداختی ظرف 48 ساعت  باز پرداخت خواهد شد.

جهت هماهنگی برای عودت کالا با شماره 66179683-021 تماس حاصل بفرمایید.

کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با فروشگاه تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری کنید.
- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه به همراه کالای اصلی ارسال شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی، تهیه و به آدرس info@pri30.com ایمیل کنید.
- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
 
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان عکس و تصویری از رسید تهیه و آن را به آدرس info@pri30.com ایمیل کنید.
 
- اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل‌گرفتن کالا، با پرایسی تماس بگیرید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش پرایسی برسد، هزینه‌های ارسال به عهده پرایسی است.
- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به پرایسی ارسال شود.همچنین تصویری از رسید تهیه و به آدرس info@pri30.com ایمیل شود.
- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پرایسی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود. 

آیا پرایسی هزینه حمل کالای بازگشتی را پرداخت میکند؟

  • به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی  به شما بازپرداخت خواهد شد.

  • - برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به پرایسی ارسال شود.همچنین تصویری از رسید تهیه و به آدرس info@pri30.com ایمیل شود

  • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پرایسی ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود 


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0