برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ضمانت بازگشت کالا

تعویض و ارجاع کالا تا 7 روز

از آنجائیکه حفظ رضایت‌مندی مشتریان در اولویت فعالیت‌ فروشگاه پرایسی میباشد، این فروشگاه امکان بازگرداندن و تعویض کالای خریداری شده توسط مشتریان را با توجه به شرایط عمومی ارجاع کالا فراهم نموده است.

شما می‌توانید کالای خریداری شده را (درصورت باز نکردن پوشش دور بسته‌بندی محصول) و عدم مخدوش کردن برچسب اصالت کالا تا 7 روز پس از دریافت کالا با انجام مراحل بازگشت کالا مرجوع نمایید..

کارشناسان خدمات پس از فروش بعد از بررسی درخواست‌های اعلام شده در مورد تعویض، جایگزینی یا استرداد هزینه تصمیم گیری می‌کنند.

تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالای مورد نظر درانباراست.

عدم تطابق کالا با سلیقه مشتری:

در صورتی که مشتری به دلایل سلیقه ای از خرید خود منصرف شود امکان بازگشت کالا تا 7 روز در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا پلمپ داشته باشد و از پلمپ خارج نشده باشد و همچنین برچسب آن مختوش نشده باشد. در این صورت هزینه بازگشت کالا تا انبار پرایسی به عهده مشتری بوده و پس از بازگشت کالا و تایید بررسی از، سالم بودن کالای خریداری شده روند بازگشت وجه طی 2 تا 4 ساعت برای مشتری صورت خواهد گرفت.

 

مغایرت کالا با کالای خریداری شده:

چنانچه مغـایرت کـالا با کـالای خریـداری شده، قبـل از بـازکردن کـالا قـابل تشخیص نبوده و بعد از بـاز کردن، این مغـایرت مشخص گردد، می بایست بلافاصله پس از تحـویل گرفتن کالا توسط خریدار، از طریق صفحه ارتباط با ما و یا شماره واتساپ 09190862696 این مغایرت اعلام گردد و پس از هماهنگی های لازم کالا به انبار پرایسی باز گردانده شده و مبلغ پرداخت شده توسط مشتری طی 2 تا 4 ساعت عودت داده خواهد شد.

ضمنا بازگشت کالا توسط مشتری فقط باید توسط پست سفارشی صورت گرفته و هزینه بازگشت کالا به عهده پرایسی میباشد.

معیوب شدن محصول در حین فرایند ارسال:

در صورتی که محصول خریداری شده در بسته شما در حین فرایند ارسال به هر دلیل دچار شکستگی، نشتی و یا به طور کلی از سلامت ظاهری خود خارج شده باشد، مسئولیت و هزینه تعویض و یا ارجاع کالا بر عهده پرایسی خواهد بود..

عوامل باطل کننده ضمانت بازگشت 7 روزه کالا:

 

1: برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، امکـان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

 

2: نقض هر یک از شرایط مندرج بر روی برگه گارانتی و یا شرایط شرکت گارانتی دهنده، امکـان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

 

فهرست

تنظیمات

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم