شرایط ارسال و تحویل کالا :


ارسال سفارشات در فروشگاه پرایسی بطور منظم در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود.  ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل ، در اولین روز کاری پردازش و ارسال سفارش مشتریان انجام خواهد شد.

پرایسی به 4 روش کالای شما را ارسال می نماید :

1- پست جمهوری اسلامی

فروشگاه اینترنتی پرایسی در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست پیشتاز و سفارشی جمهوری اسلامی انجام میدهد.

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

 پست سفارش شما را 3 تا 5 روز کاری به دستتان خواهد رساند ، لازم بذکر است پرایسی نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و یا پیامک به اطلاع مشتری می رساند.

شما می توانید از طریق آدرس http://newtracking.post.ir/ با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

 

 هزینه ارسال برای تهران (پرداخت درب منزل) وزن 100 گرم تا 1000 گرم 8000 تومان است و برای شهرستان 9500 تومان میباشد.

هزینه ارسال برای تهران(پرداخت درب منزل) وزن 1000 گرم تا 40000 گرم 10000 تومان است و برای شهرستان 13000 تومان میباشد.

هزینه ارسال ویژه برای پرداخت آنلاین:

 هزینه ارسال برای تهران (پرداخت آنلاین) تا وزن 60 کیلوگرم 6500 تومان است و برای شهرستان 8000 تومان میباشد.
هزینه پستی برای سفارشات بالای 350 هزار تومان بصورت کاملا رایگان میباشد.

2: تیپاکس

تیپاکس بسته های شما را بین 1 تا 2 روز کاری به دست شما خواهد رساند. هزینه ارسال با تیپاکس بستگی به وزن محصول داشته و بین 15000 تا 22000 تومان میباشد.
در صورت ارسال با تیپاکس هزینه کالا و ارسال میبایست به صورت آنلاین واریز شوند.
شما می توانید از طریق آدرس tracking.tipax.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. 
هزینه تیپاکس برای سفارشات بالای 350 هزار تومان بصورت   کاملا رایگان میباشد.

3- باربری

 فروشگاه اینترنتی پرایسی در حال حاضر امکان تحویل کالا هایی که با وزن بالا همراه هستند را با باربری انجام میدهد. ارسال کالا توسط باربری منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد

لازم به ذکر است که در این روش پرداخت درب منزل وجود ندارد و مشتریان میبایست مبلغ سفارش را به صورت آنلاین و کارت به کارت پرداخت نمایند.

سفارشات بالای 350 تومان به صورت کاملا رایگان به سراسر  کشور ارسال میشوند.


4- اسنپ باکس
  (کمتر از 2 ساعت)

در این روش که در حال حاضر تنها برای برای مشتریان تهران (مناطق بیست و دوگانه تهران) قابل استفاده می باشد ، در صورت واریز آنلاین، کالا سریعا توسط پیک موتوری(اسنپ باکس) در کمتر از 2 ساعت ( در صورتی که سفارش بین ساعات 10 صبح تا 9 شب ثبت شود ) به مشتری تحویل می گردد .
سفارشات بالای 350 هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر   کشور ارسال می شوند.