رنگ مو 

 • رنگ مو های تویوپی
  رنگ مو های تویوپی

  رنگ مو یکی از نکاتی است که در زیبایی صورت تان تاثیر بسیاری دارد. همان قدر که لباس هایی که به تن می کنید باید با هم هماهنگی داشته باشند، رنگ مویی که انتخاب می کنید نیز باید به دیگر اجزای صورت تان هماهنگ باشد.

  اینکه چه رنگ مویی بیشتر به شما جذابیت میدهد بستگی به اندام صورت ، رنگ پوست، رنگ چشم و کوتاهی و بلندی موی شما نیز دارد

  پر واضح است که رنگ مو ، یکی از ابزار های همیشگی و مهم در آرایش بانوان بوده و برای تنوع و زیبایی چهره، استفاده زیادی دارد. 

  ما در پرایسی همواره تلاشمان بر این بوده تا بهترین برند های رنگ مو را  با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود عرضه کنیم.

 • کیت رنگ مو
  کیت رنگ مو
 • اکسیدان
  اکسیدان

   اکسیدان یکی از مهمترین اجزاء رنگ مو است و نقش زیادی در ترکیبات رنگ مو و رنگ گرفتن موها دارد. اکسیدان بعنوان فعال کننده رنگ مو در صورت انتخاب صحیح موجب سلامتی موها نیز میگردد. هر چه درصد اکسیدان بیشتر باشد روشن کنندگی آن نیز بیشتر میشود. اکسیدان بعنوان یک کاتالیزور عمل کرده که موجب ثبات رنگ مو به صورت دائمی میشود. اکسیدان های قوی موجب پاک شدن سولفورهای مو و کاهش قطر و سفت شدن مو میشوند. آمونیاک کوتیکول مو را جدا کرده و موجب نفوذ رنگ به داخل مو میشود. اکسیدان ها به چهار دسته اکسیدان  ۳% : اکسیدان ولوم ۱۰ یا شماره ۰.۵،اکسیدان  ۶% : اکسیدان ولوم ۲۰ یا شماره ۱،اکسیدان  ۹% : اکسیدان ولوم ۳۰ یا اکسیدان شماره2 و کسیدان  ۱۲% : اکسیدان ولوم ۴۰ یا اکسیدان شماره ۳تقسیم میشوند.

 • واریاسیون
  واریاسیون
 • پودر دکلره و ریموور
  پودر دکلره و ریموور

  روشن کردن مو با مواد گوناگونی از جمله پودر دکلره و ریموور های پودری و مایع انجام میگیرد که از پر مصرف ترین این مواد میتوان به پودر دکلره اشاره کرد. در روش روشن کردن مو با پودر دکلره از اکسیدان 12% استفاده می شود البته برای موهای ضعیف تر از اکسیدان 9% بهتر است استفاده شود. مخلوط اکسیدان و پودر دکلره باید به غلظت ماست برسد.

  برای اسفاده از دکلره و یا ریموور ها  همیشه مواد را  از پشت موی سر و بخش پایینی مو شروع کرده و همینطور پله پله ادامه دهید تا به جلوی موی خود برسید تا تمام موی سر آغشته از مواد شود. سپس به مدت 30 الی 40 دقیقه تامل نمایید تا فعالیت شیمیایی دکلره انجام گیرد اما توجه داشته باشید این مدت زمان به جنس موهایتان بستگی دارد و بر اثر این فعالیت شیمیایی  رنگدانه های طبیعی مو از ساختمان مو خارج شده و همین دلیل منجر به روشن تر شدن موهایتان می شود.

  از قوی ترین و کم آسیب ترین پودر های دکلره خارجی میتوان برند لیلافیکس،گپ،بس و کلاینر را نام برد

 • شامپو رنگ
  شامپو رنگ

  امروزه مصرف رنگ مو های شامپویی یا به اصطلاح شامپو رنگساژ در بین خانم ها و آقایان رواج بسیاری داشنه است.دلیل اصلی فروش بالای رنگساژ های معروف از جمله تونیکا و بس فاقد آمونیاک بودن این محصولات و استفاده بسیار آسان و همچنین سرعت بالای رنگ پذیری این محصولات است. از ویژگی های برتر شامپو رنگساژ ها می توان به ماندگاری بالای رنگ و لطافتی که به مو می بخشند اشاره کرد.

  از برند های برتر این مجموعه میتوان شامپو رنگساژ تونیکا و بس را نام برد.

 • کرم دکلره
  کرم دکلره

  کرم دکلره

  عمل روشن کردن با با پودر دکلره باعث آسیب و خشک شدن به مو میشود اما کرم دکلره با فرمولاسیون خاص و روغن های قوی جهت محافظت از مو جایگزین بسیار مناسبی برای پودر دکلره میباشد.

در صفحه
نمایش 1 - 9 از 153 آیتم
نمایش 1 - 9 از 153 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0